سعی می کنیم در مسابقات باشگاههای آسیا از آبروی واترپلو ایران دفاع کنیم

  بهترین بازیکن بیست ودومین دوره لیگ برتر گفت:سعی می کنیم در مسابقات باشگاههای آسیا از آبروی واترپلو ایران دفاع کنیم.   به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،امیر حسین خانی ملی پوش ٢٣ ساله واترپلوی ایران که در بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد،در خصوص مسابقات جام باشگاههای آسیا که از امروز  در کویت برگزار می شود گفت:سعی می کنیم در مسابقات باشگاههای آسیا از آبروی واترپلو ایران دفاع کنیم و قطعا در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد.   وی در ادامه افزود:من در چهار سال اخیر بازیکن تیم نفت وگاز امیدیه بوده ام که در ترکیب این تیم ٢نایب قهرمانی و یک عنوان سومی در آسیا را تجربه کرده ام که همین موضوع نشاندهنده تجربه بالای آسیایی نفت وگاز امیدیه  است، اما تا آنجایی که من اطلاع دارم در رقابتهای امسال تیمهای عربی بازیکنان بین المللی و مطرحی را از اروپا و امریکا جذب کرده اند و با آمادگی بسیار بیشتری نسبت به سالهای گذشته در این رقابتها شرکت خواهند کرد که همین موضوع می تواند تاثیر فراوانی در کیفیت فنی باشگاههای آسیا نیز داشته باشد.    

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.