ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

سفیران شایسته ای برای ورزش ایران باشید/ هدف بلند مدت فدراسیون بازیهایی آسیایی است

سرپرست فدراسیون شنا در جمع ملی پوشان اعزامی به رقابتهای جهانی ضمن تاكید بر رعایت مسائل فرهنگی تاكید كرد:سفیران شایسته ای برای ورزش و واترپلو ایران باشید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،برانوش نیك بین سرپرست فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو ظهر امروز چهارشنبه در جمع بازیكنان و كادر فنی تیم واترپلو جوانان كشورمان اعزامی به مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان در استرالیا گفت: خوشبختانه طی چند هفته گذشته در اردوی متمركز تهران تمرینات مستمر و منظمی را پشت سر گذاشته اید و طبق گفته كادر فنی در شرایط خوبی چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ روحی و روانی قرار دارید كه جا دارد بنده ابتدا از زحمات و جدیت تك تك شما بوی‍ژه كادر فنی تیم كمال تشكر را داشته باشم.

نیک بین اضافه كرد:شما عزیزان به همراه سایر جوانان واترپلوئیست كشور آینده سازان واترپلو كشور به شمار می روید و كمیته فنی واترپلو و فدراسیون برنامه بلند مدتی را برای شما پیش بینی كرده که مهمترین هدف این برنامه ها حضور موفق در بازیهای آسیایی اینچوان٢۰١۴ كره جنوبی است.

وی در ادامه پیرامون حضور در مسابقات جهانی استرالیا افزود: بی تردید كادر فنی برنامه خاصی را برای این رقابتها دارد اما همین حضور می تواند تجربه ارزنده ای برای شما باشد كه باید در آینده به بهترین نحو از آن استفاده شود،

سرپرست فدراسیون شنا اضافه کرد: همین موضوع اهمیت مسابقات و وظیفه خطیر شما را بیشتر نشان می دهد.

نیك بین با اشاره به نخستین حضور برون مرزی برخی از ملی پوشان خاطر نشان كرد: فراموش نكنید شما به عنوان نمایندگان واترپلو ایران ابتدا باید رعایت مسائل فرهنگی را مدنظر داشته باشید و سپس ذهن و فكر خود را به ابعاد فنی معطوف كنید.

در ابتدای این جلسه داوود رضا سلطانی سرمربی تیم واترپلو جوانان ضمن ارائه گزارشی از برنامه های آماده سازی تیم جوانان از حمایت های بی دریغ مسولان فدراسیون بویژه آقایان نیك بین و رضوانی سرپرست و دبیر فدراسیون در فراهم آوردن شرایط اعزام این تیم به رقابت های جهانی تشكر و قدردانی كرد.

گفتنی است تیم واترپلو جوانان ایران كه در گروه سوم رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان با تیم‌های رومانی، یونان، تیرینیدادو توباگو و ازبکستان هم‌گروه است،شامگاه چهارشنبه تهران را به مقصد شهر پرت استرالیا ترك خواهد كرد.

مسابقات واترپلو قهرمانی جهان از روز شنبه ١١ آذر با شرکت ٢۰ تیم (۴ گروه ۵ تیمی) در استرالیا آغاز می‌شود.

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.