سمیع زاده: با توجه به محدودیت‌ها خوب نتیجه گرفتیم

مربی تیم ملی شنا درباره عملکرد شناگران در بارسلونا گفت: با توجه به زمان محدودیتی که برای تمرین در اختیار داشتیم، نتیجه خوبی گرفتیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن سمیع زاده درباره عملکرد شناگران در بارسلونا اظهار کرد: همانطور که قبل هم گفته بودم پیک تمرینی ملی پوشان ایران روی مسابقات داخل سالن کره جنوبی برنامه ریزی شده بود. یعنی شناگران دو هفته قبل از اعزام به بارسلونا در نقطه اوج قرار داشتند. می دانستیم که آن ها قطعا بعد از دو، سه هفته با قدری افت بدنی مواجه می شدند. وی افزود: با این وجود آرشام میرزایی رکوردهای خوبی را ثبت کرد. او یک ثانیه و ۴۶ صدم ثانیه رکورد شخصی خود را در ١۰۰ متر آزاد بهبود بخشید. در ۵۰ متر آزاد هم موفق به ثبت رکورد خوبی شد و ۴۶ صدم ثانیه بهتر از رکورد شخصی خود کار کرد. مربی تیم ملی شنا درباره عملکرد شناگر پروانه رو ایران نیز گفت: افشین قدری تمرکز خود را در مسابقه از دست داده بود. برای اثبات این حرف می توانم به دو مسابقه قبلی او نیز اشاره کنم. او در مسابقه داخلی بسیج و مسابقه داخل سالن کره جنوبی خطای استارت داشت. در بارسلونا خطا نکرد اما زمان عکس العمل استارت اش خیلی بالا بود. به نظرم افشین باید قدری با تمرکز بیشتر کار کند تا موفق شود. سمیع زاده در پایان گفت: با توجه به منابع، امکانات و زمان محدودی که برای تمرین در اختیار داشتیم به نظرم نتیجه خوبی گرفتیم. مسابقات جهانی برای ما دانشگاه بود. من مربی و شناگران اعزامی در این دانشگاه درس گرفتیم و بر تجربیات خود افزودیم. انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.