شاگردان مالارا پیروز شدند

تیم ملی واترپلوی بزرگسال ایران در یک دیدار دوستانه تیم ملی واترپلوی جوانان ایران را شکست داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شاگردان پائولو مالارا سرمربی ایتالیایی تیم ملی واترپلوی ایران صبح امروز(پنج شنبه) در یک دیدار دوستانه تیم جوانان را شکست دادند.
این مسابقه که با موافقت کادر فنی دو تیم یک ست بیشتر انجام شد در نهایت با نتیجه ٢۶ بر ٨ به سود تیم ملی بزرگسالان به پایان رسید.

محسن رضوانی سرپرست فدراسیون شنا که برای تماشای توانایی ملی پوشان به استخر سه گانه ٩ دی آمده بود در دقایق پایانی این مسابقه شخصا به عنوان داور بازی را قضاوت کرد.

نادر غفوری رئیس کمیته فنی واترپلو در حاشیه این مسابقه گفت: تیم جوانان اول مهرماه به مسابقات آسیایی اعزام می شود. رقابت های جوانان رسما از تاریخ سوم مهرماه آغاز می شود همچنین تیم ملی بزرگسالان نیز ششم مهرماه به سنگاپور می روند و رقابت های آنها از هشتم مهرماه استارت می خورد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.