عزم جدی فدراسیون در برخورد با ورزشکاران دوپینگی و صغر سنی

مدیر اجرایی فدراسیون شنا با اشاره به اینکه این فدراسیون به دنبال ایجاد فضای رقابتی پاک و جوانمردانه بین تمامی شناگران کشور است، بر عزم جدی فدراسیون شنا در برخورد با پدیده شوم دوپینگ و صغر سن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محسن سمیع زاده با بیان این مطلب اظهار داشت: فدراسیون شنا به دنبال ورزش پاک و اخلاق مداری در ورزش است و بر همین اساس به شدت با هرگونه ناآلودگی در این ورزش برخورد خواهد کرد.
سمیع زاده افزود: در این راستا فدراسیون شنا با هماهنگی فدراسیون پزشکی – ورزشی، ستاد ملی مبارزه با دوپینگ و ادارات کل ثبت احوال کشور اقدام به انجام تست های کنترل دوپینگ در کلیه مراحل مسابقات شنای باشگاههای کشور نموده ضمن اینکه با استعلام از ادارات ثبت احوال کل کشور صحت مشخصات سنی و سجلی ورزشکاران این رشته را مورد بررسی قرار خواهد داد.
وی یادآور شد: فدراسیون شنا در نخستین گام خود در برخورد با پدیده شوم دوپینگ از حدود ١۰ شناگر شرکت کننده در مرحله اول مسابقات شنای باشگاههای کشور تست دوپینگ بعمل آورد که این اقدام در سه مرحله دیگر این رقابتها نیز با جدیت ادامه خواهد یافت.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.