عیسی زاده سرپرست هیئت شنا استان خوزستان شد

طی حکمی از سوی محسن رضوانی حسین عیسی زاده دریس به سمت سرپرست هیأت شنا استان خوزستان منصوب شد.
به گزارش روابط روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ حسین عیسی زاده دریس با دریافت حکمی از سوی محسن رضوانی به سمت رییس هیأت شنا استان خوزستان منصوب شد.
در حکم وی آمده است:
احتراما” بنا به بپیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان طی نامه شماره ۸۰۴۶/۱/۲۰۹ مورخ ۹۳/۵/۱۸ و با استناد به مفاد تبصره ۳ ماده ۱۰ آئین نامه هیات های ورزشی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست هیات شنای استان خوزستان منصوب می شوید. شایسته است ضمن اداره امور هیات و اعمال ضوابط آئین نامه مربوطه طی مدت سه ماه اقدامات لازم را در خصوص برگزاری مجمع عمومی انتخاب رئیس هیات انجام دهید، امید است با اتکال به خداوند منان و با بهره گیری از توانمندی موجود در امور محوله موفق وموید باشید.
محسن رضوانی
رییس فدراسیون شنا، شیرچه و واترپلو

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.