فولاد ماهان جایگاه نفت امیدیه را در رده دوم جدول گرفت

تیم فولاد ماهان سپاهان در دیداری حساس و پایاپای با برتری مقابل نفت و گاز امیدیه، جایگاه این تیم را در رده دوم جدول گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در آخرین دیدار از هفته چهارم بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلوی باشگاههای کشور عصر دیروز دوشنبه یک دیدار در شهر اصفهان برگزار شد که طی آن پیکار تیم های دوم و سوم لیگ برتر واتر پلو را فولاد ماهان سپاهان با برتری پشت سر گذاشت.

در این دیدار که تیم ماهان از وجود دو بازیکن خارجی سود می برد، تیم میزبان بازی منطقی و حساب شده ای را از خود به نمایش گذاشت و در پایان موفق شد در دیداری نزدیک حریف خود را با برتری ٩ بر ٨ شکست دهد و با این پیروزی در کنار هیات شنای زنجان در صدر جدول لیگ برتر واتر پلو قرار بگیرد.
در این دیدار که قضاوت آن را نادر غفوری و مسعود رضوانی بر عهده داشتند، (حامد ملک خانبانان) ملی پوش تیم ماهان سپاهان بازیکن شاخص این دیدار بود که نقش بسزایی در برتری فولاد ماهان سپاهان در این دیدار حساس داشت.
در پایان هفته چهارم لیگ برتر واتر پلو تیم هیات شنای زنجان با ٣ پیروزی از ٣ دیدار کسب ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. تیم فولاد ماهان سپاهان با ٣ پیروزی و ۶ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم ایستاده است و تیم نفت و گاز امیدیه با ۴ امتیاز از ٣ مسابقه با کسب ۴ امتیاز در مکان سوم جدول قرار دارد.

هفته پنجم رقابت های لیگ برتر واترپلو طی روزهای پنجشنبه و جمعه
اول و دوم دی ماه با انجام ۴ دیدار پیگیری خواهد شد که برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:
پنج شنبه ١/١۰/٩۰
* هیات شنای گیلان – نفت و گاز امیدیه (ساعت ١٣)
جمعه ٢/١۰/٩۰
* نفت و گاز گچساران – هیات شنای خوزستان( ساعت ١٣)
* خانه شناگران اصفهان – فولاد ماهان سپاهان (ساعت ١٢)
*هیات شنای خراسان رضوی – هیات شنای زنجان (ساعت ١٣)

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.