قدردانی رضوانی از مسئولان اردوی زنجان

رئیس فدراسیون شنا پس از برگزاری اردوی منتخبین کشور در رده سنی ۱۴-۱۳ سال از مدیرکل استان، رئیس و دبیر هیأت و معاونت محترم دانشجویی دانشگاه زنجان قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی با صدور پیام هایی جداگانه از مسئولان برگزاری اردوی منتخبین شنا کشور در رده سنی ۱۴-۱۳ سال تقدیر کرد. از همین رو به دلیل برگزای شایسته این اردو از سید ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، اکبر عربدوست و ساعد صدیقیان رئیس و دبیر هیئت شنا استان و دکتر داودی معاونت دانشجویی دانشگاه زنجان قدردانی شد.
این اردو که از تاریخ ۱۳ الی ۲۸ مرداد در زنجان برگزار شد با استقبال خوب نوجوانان شنادوست همراه شد و به لطف تلاش ها و حمایت های این عزیزان از کیفیت مطلوبی برخوردار بود.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.