قهرمانی تیم یزد در لیگ دسته یک واترپلو زیر ۱۶ سال کشور

تیم یزد پولیکا قهرمان لیگ دسته یک واترپلو زیر 16 سال کشور شد و تیم‌های طلایه دارن و پترو آویژ توس نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم مسابقات لیگ واترپلو کشور ویژه پسران زیر ۱۶ سال ۲۳ الی ۲۵ آذرماه ۱۴۰۲ در استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری و به پایان رسید.

مرحله نخست این مسابقات ۱۱ الی ۱۴ مهر ماه ۱۴۰۲ با حضور ۱۵ تیم پیگیری و به پایان رسید که با برنامه ریزی انجام شده در مرحله دوم این رقابت ها تیم ها در دو بخش لیگ برتر و دسته یک در رده سنی زیر ۱۶ سال باهم به رقابت خواهند پرداختند.

در پایان رقابت‌های دسته یک این رده سنی تیم یزد پولیکا موفق شد در جایگاه نخست این مسابقات قرار گیرد و تیم‌های طلایه دارن و پترو آویژ توس نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

برای مشاهده نتایج این مسابقات کلیک کنید.

تیم‌‌های پترو آویژ توس، تیرازیس البرز، طلایه دران، مرکزی، یزد پولیکا پنج تی حاضر در لیگ دسته یک واترپلو زیر ۱۶ سال بودند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.