کتابخانه تخصصی فدراسیون شنا راه اندازی شد

کتابخانه عمومی وتخصصی فدراسیون شنا با هدف توسعه و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتابخانی و ارتقاء دانش عمومی ملی پوشان و کارکنان فدراسیون و جامعه ذینفعان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، کمیته فرهنگی این فدراسیون در چارچوب ماموریت ها ی ذاتی و فعالیت های جاری خود و در راستای عینیت بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص ترویج فرهنگ کتابخانی، کتابخانه عمومی و تخصصی فدراسیون شنا را راه اندازی کرد.

این کتابخانه با مساعدت و همکاری کمیته فرهنگی کمیته ملی المپیک تشکیل و علاوه بر مباحث تخصصی شنا، شیرجه و واترپلو در موضاعات مذهبی، عمومی، روانشناسی،علمی، فرهنگی، ادبی (شعر،داستان و رمان)،تاریخی و هنری محصولات فرهنگی خود را در اختیار علاقمندان قرار داده است.

استفاده از این کتابخانه عمومی و تخصصی برای ملی پوشان و کادر فنی تیمهای ملی شنا، شیرجه و واترپلو رایگان است.

کمیته فرهنگی فدراسیون شنا در نظر دارد به منظور توسعه بخش آموزش حرفه ای جامعه ذینعفان نسبت به تهیه و تکثیر فیلمهای آموزشی و کمک آموزشی و تکثیر لوح فشرده مسابقات شنا،شیرجه و واترپلو اقدام نماید و آن را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.