ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

كلاسهای داوری و مربیگری درجه یك شنا برگزار می شود

پس از وقفه ای سه ساله كلاسهای مربیگری و داوری درجه یك شنا از ١۴ اسفند در تهران آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، بكتاش قیدی سرپرست كمیته آموزش فدراسیون شنا با اعلام این خبر افزود: پس از وقفه ای سه ساله در جهت اهداف آموزشی فدراسیون شنا، كلاس مربیگری درجه یك شنا از ١۴ لغایت٢٣ اسفند در استخر٩ دی و كلاس داوری درجه یك از ١٧تا٢١ اسفند در استخرآزادی تهران برگزار می شود.

وی در ادامه به سطح فنی و کیفی این کلاسها اشاره كرد و گفت: تلاش كردیم در این كلاسها با هماهنگی های صورت گرفته از تمامی ظرفیتهای علمی و آموزشی با استفاده از عالی رتبه ترین و برجسته ترین مدرسان دانشگاهی كشور استفاده شود.

ملی پوش اسبق شنای ایران گفت: در دوره جدید مدیریتی تلاش كردیم نظام آموزشی فدراسیون شنا را با محوریت یكسان سازی سرفصل های واحدهای عملی وهمچنین تدوین سرفصل های واحدهای تئوری به سمتی سوق دهیم كه بعد آموزشی در آن مطرح باشد.

سرپرست كمیته آموزش فدراسیون شنا در ادامه مهمترین اقدام در راستای نظام آموزشی مولد و پویا در شنای كشور را می توان بازنگری در شهریه كلاسهای آموزشی عنوان کرد و گفت: كمیته آموزش، دوره های مربیان مهد كودك را با نگاهی كودك محورانه در بعد آموزشی تدوین كرده است كه همراه با دوره های باز آموزی وسایر برنامه های اجرایی سال ٩١ برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان كرد: فدراسیون شنا در جهت حمایت از طرح صبا و در جهت ارتقا سطح فنی مربیان این طرح برای نخستین بار یك دوره كلاس درجه یك شنا را در آموزش و پرورش برگزار كرد.

image_printپرینت مطلب