مایکل فلپس پس از خداحافظی‌: در فکر المپیک ریو هستم!

مایکل فلپس با با وجود این که پس از المپیک لندن اعلام کرد دیگر مسابقه نخواهد داد، اما حالا پس از خداحافظی‌اش می‌گوید احتمال بازگشت او به المپیک ریودوژانیرو وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از ایسنا، مایکل فلپس پر افتخارترین شناگر تاریخ المپیک می‌گوید درها برای بازگشت او به شنا باز است و احتمال دارد در المپیک ٢۰١۶ ریو حضور داشته باشد. این در حالی است که فلپس از کناره‌گیری خود از شنا پس از المپیک ٢۰١٢ لندن خبر داده بود.
مایکل فلپس که پس از المپیک لندن گفته می‌شد دیگر در بازی‌های المپیک شرکت نخواهد کرد درباره حضور در المپیک ٢۰١۶ ریو گفت: نمی‌دانم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. حتی نمی‌دانم چه اتفاقاتی قرار است فردا رخ دهد. اکنون برنامه خاصی ندارم. از زندگی خودم راضی‌ام. اکنون وقت دارم تا مسافرت کنم و به بازی گلف بپردازم. هیچ وقت در طول زندگی‌ام چنین برنامه‌هایی نداشتم. اکنون وقت دارم هر کاری که دوست دارم انجام دهم. خیلی خوب است که ساعت ١١ یا ١٢ از خواب بلند می شوم. قبلا این کارها را انجام نمی دادم.
شناگر آمریکایی در پایان درباره عملکرد ضعیف شناگران آمریکایی در مسابقات قهرمانی جهان در بارسلونا گفت:‌ خیلی عصبانی شدم. نباید با استعداد‌هایی که داریم این نتایج را می گرفتیم. ما در آمریکا استعدادهای شنای بهتری داریم که می توانستند سریع‌تر از شناگران اعزامی به بارسلونا شنا کنند.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.