مجمع انتخابات هیئت شنای خراسان شمالی پنج شنبه برگزار می شود

مجمع انتخابات هیات شنای استان خراسان شمالی با حضور سرپرست فدراسیون شنا و مدیر کل ورزش و جوانان این استان پنجشنبه ٢٢ تیرماه در شهر بجنورد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مجمع انتخاباتی هیات شنای خراسان شمالی با حضور علی روشن مدیر کل وزارت ورزش و جوانان استان خراسان شمالی، برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا و اعضای مجمع انتخاباتی هیات شنای استان خراسان شمالی روز پنج شنبه ٢٢ تیر برگزار و مسئول جدید هیات شنای این استان انتخاب خواهد شد.

برای ریاست هیات شنای استان خراسان شمالی دو نفر شامل ؛ حمید امیری و ایمان معصومی با یدکدیگر رقابت خواهند کرد.

در حال حاضر مسئولیت سرپرستی هیات شنای خراسان شمالی را حمید امیری بر عهده دارد.

سرپرست فدراسیون شنا در این سفر همچنین ضمن بازدید از هیات شنای خراسان شمالی از امکانات و استخرهای هیات شنای این استان بازدید و در ملاقات جداگانه ای با مدیر کل ورزش و جوانان این استان دیدار خواهد کرد و در جریان مسائل، مشکلات و کمبودهای این استان قرار خواهد گرفت.

سفر به خراسان شمالی دومین سفر برانوش نیک بین به استانهای کشور به منظور برپایی مجامع انتخاباتی محسوب می شود. پیش از این مجمع انتخاباتی هیات شنای کرمان به ریاست برانوش نیک بین برگزار شد.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.