مجمع سالیانه فدراسیون شنا سه شنبه برگزار می شود

مجمع عادی و سالیانه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو روز سه شنبه هفته جاری ٢۶ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این مجمع که به ریاست حمید سجادی معاون امور ورزش وزارت ورزش و جوانان و با حضور روسای هیات های سراسر کشور و نمایندگان عضو مجمع عمومی فدراسیون شنا از ساعت ١۵ در محل آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد، گزارش عملکرد سال ٩۰ فدراسیون شنا از سوی غلامرضا جعفری سر پرست فدراسیون ارائه می شود. ضمن اینکه گزارش مالی فدراسیون به همراه تصویب تقویم ورزشی و بودجه سال جاری فدراسیون شنا از دیگر موارد مورد طرح در این مجمع خواهد بود.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.