محسن رضوانی با شهردار اصفهان دیدار کرد

رئیس فدراسیون شنا با شهردار اصفهان و مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رئیس و دست‌اندرکاران فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با شهردار اصفهان و مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
در این دیدار محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این فدراسیون ، اظهار امیدواری کرد که با همکاری افرادی همچون خلیلیان و سقائیان نژاد، این رشته در استان و ایران بتواند دور جدیدی از فعالیت‌های خود را در همه ابعاد آغاز کند و شاهد رشد و شکوفایی بیشتری در این رشته باشیم.
سقائیان‌نژاد شهردار اصفهان، با خوش‌آمد به محسن رضوانی و ابراز خشنودی از انتخاب خلیلیان به عنوان رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان برای توسعه شنای استان و همکاری شهرداری در این رابطه اعلام آمادگی کرد.
سقائیان‌نژاد سپاهان را نگین طلایی اصفهان و ایران نامید که همیشه باعث مباهات و فخر اصفهان و همه هواداران است و به عنوان یک باشگاه بزرگ و حرفه‌ای نیز مورد احترام و تکریم همه قرار دارد.
وی خطاب به خلیلیان اعلام کرد که شهرداری اصفهان آماده هر گونه همیاری و همکاری برای موفقیت‌های بیشتر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان است و همه جا در کنار این باشگاه محبوب قرار دارد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.