مرحله اول مسابقات شنای باشگاههای کشور آذر ماه برگزار می شود

مرحله اول مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای کشور- جام خلیج فارس- اواخر آذر ماه جاری در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، بر اساس اعلام کمیته فنی شنا دهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای کشور – جام خلیج فارس – در بخش آقایان طی روزهای ٣۰ آذر و اول دی ماه در استخر ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

همچنین هفتمین دوره مسابقات شنای بانوان قهرمانی باشگاههای کشور طی سه مرحله برگزار خواهد شد که مرحله اول آن طی روزهای ٢٣ و ٢۴ آذر ماه جاری انجام می شود.

این مسابقات در چهار مرحله طی ماههای آذر، دی، بهمن و اسفند برگزار خواهد شد و قهرمان این رقابتها در پایان مرحله چهارم معرفی می شود.

بر اساس تصمیمات اولیه نشست هماهنگی نمایندگا ن ٨ باشگاه شرکت کننده در مسابقات قهرمانی شنای باشگاههای کشور هر تیم مجاز به استفاده از حداقل ٨ شناگر و حداکثر ٣۰ شناگر در هر مرحله خواهد بود و اسامی شناگران مرحله اول می بایست دو هفته قبل از شروع مرحله اول و کل اسامی تا یک هفته قبل از شروع مرحله دوم مسابقات به مسئولان برگزاری اعلام گردد.

تاکنون تیم های مناطق نفت خیز جنوب، نفت تهران، داماش ایرانیان، ستارگان دلفین، مقاومت بسیج، دانشگاه آزاداسلامی، شناگران پیشتاز البرز و استخر نیل برای شرکت در مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای کشور اعلام آمادگی کرده اند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.