مرحله پایانی مسابقات شنای باشگاههای کشور فردا آغاز می شود

مرحله چهارم و پایانی نهمین دوره مسابقات شنای باشگاههای کشور در بخش پسران طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری (١٨ و ١٩ اسفند) به میزبانی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مرحله پایانی مسابقات شنای پسران باشگاههای کشور با شرکت ٧ تیم؛ نفت امیدیه، هیات شنای گیلان، مقاومت بسیج، فولاد ماهان سپاهان، هیات شنای فارس، هیئت شنای زنجان و نفت امیدیه طی دو روز در استخر ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

تا پایان مرحله سوم مسابقات شنای باشگاههای کشور تیم نفت امیدیه با ١٨۴٨ امتیاز پیشتاز این رقابتهاست و تیم های هیات شنای گیلان و مقاومت بسیج به ترتیب با ١۶٣٢ و ١۵۵۰ امتیاز در کورس رقابت با تیم نفت امیدیه قرار دارند.

بر اساس اعلام فدراسیون شنا، طبق روال سه دوره گذشته شناگرانی که موفق شوند در مسابقات شنای باشگاههای کشور رکوردهای ملی (رده سنی بزرگسال) را جابجا کنند، پاداش نقدی دریافت خواهند کرد.

مسابقات شنای پسران باشگاههای کشور که از اول دی ماه گذشته آغاز شده پس از پشت سرگذاشتن چهارمین مرحله و معرفی تیم قهرمان جمعه شب با برگزاری مراسم اختتامیه و اهداء جام به تیم های برتر به کارخود پایان خواهد داد.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.