مرحله چهارم و پایانی مسابقات شنای باشگاههای کشور فردا آغاز می شود

مرحله چهارم و پایانی از دهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای کشور- جام خلیج فارس- از فردا پنجشنبه ١۰ اسفند ماه در تهران آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مرحله پایانی از دهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاههای کشور (جام خلیج فارس) طی روزهای پنجشنبه و جمعه (١۰ و ١١ اسفند) در دو نوبت صبح و عصر در استخر ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
در این رقابتها شناگران تیمها در هر مرحله در ٢۰ ماده و طی دو روز با یکدیگر به رقابت می پردازند.
در مرحله سوم این رقابتها که با شرکت ٨ تیم مقاومت بسیج، نیروی هوایی ارتش، پارالمپیک و پیام تبریز، نفت تهران، استخر نیل، نفت امیدیه، هیات شنای زنجان و شناگران پیشتاز البرز طی روزهای ٢۶ و٢٧ بهمن ماه برگزار شد، تیم نفت امیدیه با ٣۰٧٧ امتیاز صدرنشین جدول شد تا نشان دهد همچنان مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی است. مقاومت بسیج نیز با کسب ٢٧٨۵ امتیاز مکان دوم جدول را بدست آورد و نفت تهران نیز با ٢٣۶٨ امتیاز در مکان سوم قرار گرفتٰ.
شایان ذکر است در پایان مرحله چهارم و پایانی تیم قهرمان این رقابتها، معرفی می شود.

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.