ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

مسابقات انتخابی تیم ملی شنا ٨ اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود

به منظور حضور در بازی های آسیایی داخل سالن کره جنوبی (اینچون) مسابقات انتخابی تیم ملی شنا یکشنبه ٨ اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، با توجه به مصوبه كمیته فنی شنا، طبق سهمیه اعطایی کمیته ملی المپیک به (۶ نفر) و به منظور اعزام تیم ملی به مسابقات آسیایی داخل سالن که از تاریخ ٨ لغایت ١٢ تیر ماه در شهر اینچون کره جنوبی برگزار می شود یك دوره مسابقه انتخابی تیم ملی شنا در رده سنی ١۶ سال به بالا روز یکشنبه ٨ اردیبهشت در محل استخر شهید سبزعلی(انور) شهر ری برگزار می شود.
داشتن كارت بیمه ورزشی سال جاری و معرفی نامه کتبی از هیات شنای استان از موارد الزامی در این مسابقه می باشد.
مواد این مسابقه انتخابی به شرح زیر است:
نوبت صبح:
۵۰ متر پروانه، ١۰۰ متر آزاد، ۵۰ متر کرال پشت، ١۰۰ متر قورباغه، ٢۰۰ متر مختلط انفرادی
نوبت بعد از ظهر:
۵۰ متر آزاد، ۵۰ متر قورباغه، ١۰۰ متر پروانه، ۵۰ متر کرال پشت، ٢۰۰ متر آزاد
شایان ذكر است افراد واجد شرایط تا روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه برای اعلام آمادگی خود به فدراسیون فرصت خواهند داشت و همچنین شناگرانی که در دهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه های شنای کشور جام خلیج فارس حضور داشتند بالاترین فینا پوینت کسب شده آنها لحاظ می شود همچنین اسامی شناگران اعزامی پس از برگزاری مسابقات انتخابی در نشست کمیته فنی شنا بر اساس امتیاز بندی فینا(فینا پوینت)،برگه ارنج تیم شنای ایران و با توجه به محدودیت در نفرات اعزامی مشخص خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.