مصاف صدرنشینان در هفته پنجم دور برگشت لیگ برتر واترپلو

با برگزاری دو دیدار حساس در تهران و زنجان، رقابت های لیگ برتر واترپلو وارد هفته پنجم دور برگشت می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته پنجم دور برگشت بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو با میزبانی دانشگاه آزاد و شهید شهبازی زنجان آغاز می شود.

با نزدیک شدن به مرحله پلی آف، رقابت های لیگ برتر واترپلو با هیجان و حساسیت خاصی ادامه دارد. همه تیم ها برای قرار گرفتن بین چهار تیم برتر تلاش می کنند. فاصله نزدیک امتیازات تیم‌های نیمه بالای جدول رده بندی لیگ بر‌تر سبب شده، کسب هر امتیاز  حیاتی باشد. در تهران تیم دانشگاه آزاد اسلامی از میهمان و جدی ترین رقیب خود یعنی فولاد مبارکه سپاهان پذیرایی خواهد کرد. تیم بدون باخت این دوره از رقابت ها که تنها با اختلاف یک امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد، می خواهد از امتیاز میزبانی خود استفاده کند و صدر جدول را از دست ندهد. از سوی دیگر تیم منجسم و پرمهره فولاد مبارکه در اندیشه تصاحب صدر جدول است و می خواهد دست پر از تهران به اصفهان برگردد.

این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه (۲۵دی ۱۳۹۳) در تهران برگزار می شود. نادر غفوری و مسعود رضوانی داوران این مسابقه هستند و حمید شب انگیز به عنوان ناظر در استخر محل مسابقه حضور خواهد یافت.

دیگر بازی حساس این هفته بین دو تیم شهید شهبازی و نفت و گاز گچساران برگزار می شود. شهید شهبازی تیم سوم جدول است. شاگردان اکبر عربدوست بعد از توقف تیم دانشگاه آزاد با روحیه بالایی از تیم نفت و گاز گچساران میزبانی خواهد کرد. از سوی دیگر تیم جوان و بومی نفت و گاز گچساران می داند که در صورت باخت در این دیدار مرحله پلی آف را از دست خواهد داد. گچسارانی ها با انگیزه برد قاطع برای قرار گرفتن در جزو چهار تیم به مصاف تیم شهبازی می روند.

این دیدار هم از ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه (۲۶ دی ۱۳۹۳) به میزبانی شهید شهبازی برگزار می‌شود. کار قضاوت این دیدار بر عهده امیرحسین صفابخش و حامد دایی تقی است. کار نظارت بر این دیدار را هم محمدعلی گرامی انجام می دهد.

 

برنامه مسابقات هفته پنجم دور برگشت لیگ برتر واترپلو:

دانشگاه آزاد اسلامی–فولاد مبارکه سپاهان ؛ تهران- پنجشنبه(۲۵ دی) – ساعت۱۷:۳۰ – استخر بین المللی ۹ دی

شهید شهبازی زنجان– نفت و گاز گچساران ؛ زنجان- جمعه (۲۶ دی)- ساعت۱۵:۰۰

 

 جدول رده بندی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته چهارم دور برگشت:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد اسلامی ۸ ۷ ۰ ۱ ۱۰۰ ۵۱ ۴۹+ ۱۵
۲ فولاد مبارکه سپاهان ۸ ۷ ۱ ۰ ۹۸ ۶۷ ۳۱+ ۱۴
۳ شهید شهبای زنجان ۸ ۴ ۲ ۲ ۷۳ ۶۳ ۱۰+ ۱۰
۴ نفت امیدیه ۸ ۲ ۵ ۱ ۶۹ ۹۳ ۲۴- ۵
۵ نفت و گاز گچساران ۸ ۲ ۶ ۰ ۶۴ ۷۶ ۱۲- ۴
۶ چوکا تالش ۸ ۰ ۸ ۰ ۲۰ ۷۴ ۵۴- ۰

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.