ملی‌پوشان واترپلو تست آمادگی جسمانی دادند

تیم ملی واترپلو کشورمان جهت آگاهی از آخرین وضعیت آمادگی جسمانی خود به منظور شرکت در مسابقات کاپ آسیا زیر نظر کارشناسان مرکز سنجش آکادمی، تست دادند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، ملی پوشان واترپلوی کشورمان به منظور کسب آمادگی هر چه بیشتر جهت حضور در مسابقات کاپ آسیا، که از اویل مهرماه در کشور سنگاپور برگزار می‌شود و همچنین جهت کسب سهمیه رقابت‌های جهانی قزاقستان در تست آمادگی جسمانی و معاینات پزشکی در مرکز سنجش آکادمی ملی المپیک و پاراالمپیک شرکت کردند. شایان ذکر است اردوی تیم ملی واترپلوی بزرگسالان با حضور ٢۴ واترپلوئیست زیر نظر رضا اجاق مربی تیم در استخر ٩ دی واقع در ورزشگاه شهید شیرودی در حال برگزاری است.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.