ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

ملی پوشان شنا از فردا برای المپیك به آب می زنند

تیم ملی شنای كشورمان از فردا شنبه رقابت های خود را برای كسب سهمیه ورودی المپیك در مسابقات بین المللی انتخابی المپیك و جایزه بزرگ امارات آغاز خواهد كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم ملی شنا كه با ١۰ شناگر و در دو رده سنی جوانان (١۶-١٧ سال) و بزرگسال به امارات اعزام شده است، از فردا رقابتهای خود را برای رسیدن به المپیك با حریفان جهانی آغاز خواهد كرد.

در نخستین روز این رقابتها كه در مجموعه ورزشی “حمدان بن محمد بن راشد” شهر دبی برگزار خواهد شد، آرین اولیایی در ماده ۴۰۰ متر كرال سینه، پاشا وحدتی و ابوالرشید ا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍زدری در ماده ۵۰ متر پروانه، سروش خواجگی و امیر محمد شجاعی در ماده ۵۰ متر قورباغه، احمد رضا جلالی و سعید آشتیانی در ماده ٢۰۰ متر مختلط، محمد بیداریان، پاشا وحدتی، احمد رضا جلالی، سروش خواجگی در ماده ١۰۰ متر آزاد و ۴ در ٢۰۰ متر تیمی محمد بیداریان، پوریا مالدار قصری، سعید آشتیانی و آرین اولیایی با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

مسابقات گزینشی المپیك كه از روز ١٣ بهمن آغاز شده و تا ١٧ بهمن ماه جاری ادامه خواهد شد، از ساعت ٩ صبح در مرحله مقدماتی و از ساعت ١٨ عصر در بخش فینال برگزار می شود.

حدود ٢٢ كشور و تیم های باشگاهی مختلف دنیا در مسابقات گزینشی المپیك و جایزه بزرگ دبی شركت دارند. این مسابقات زیر نظر مسئولان و ناظران فدراسیون بین المللی شنا (فینا) برگزار می شود.

image_printپرینت مطلب