منوچهر مهنی نسب رئیس هیات شنای استان هرمزگان شد

منوچهر مهنی نسب در مجمع انتخاباتی هیات شنای استان هرمزگان به عنوان رئیس جدید این هیات برای ۴ سال آینده انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مجمع انتخاباتی هیات شنای استان هرمزگان ظهر امروز شنبه ٧ بهمن ماه به ریاست برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو و با حضور غلامعلی دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان و ١٩ عضو این مجمع در محل اداره کل ورزش و جوانان شهر بندر عباس برگزار شد که طی آن منوچهر مهنی نسب با کسب ١۴ رای برای چهار سال آینده به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

در این انتخابات سلطانی دیگر نامزد این جلسه تنها ۵ رای به دست آورد.
در این نشست سرپرست فدراسیون شنا در جریان مسائل و مشکلات اعضای مجمع شنای هرمزگان قرار گرفت و مقرر شد کلاسهای آموزشی داوری و مربیگری برای افزایش سطح علمی و آموزشی این استان از سوی فدراسیون شنا برگزار شود.

در این جلسه همچنین مسئولان هیات هرمزگان آمادگی خود را برای میزبانی مسابقات رده های سنی مختلف در رشته های شنا، شیرجه و واترپلو اعلام کردند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.