میلاد امام حسن مجتبی (ع) مبارک باد

امشب خوان ماه رمضان به یمن قدوم کریم اهل بیت گسترده تر است؛ بر ما بتاب ای جریان زلال کرامت. میلاد امام حسن(ع) مبارک باد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پانزدهم ماه مبارک رمضان مصادف است با میلاد سبط اکبر، امام حسن مجتبی (ع)، نور دیده زهرای اطهر و سید وسالار جوانان اهل بهشت، حضرتی که روح بزرگ و دست کریمش تسلای روح دردمندان بود.
امروز ماه خدا به نیمه رسید در این نیمه ماه خداوند به خانه علی (ع) و فاطمه (س) ماهی عطا کرد که سرور جوانان بهشت است و به قدری بزرگ است که کریم اهل بیت(ع) لقب می‌گیرد و اسوه زهد و پارسایی، کمال، شجاعت، ایثار و ادب است و با آمدنش شادی را به خانه بهترین‌های خلق می‌آورد.
کمیته فرهنگی فدراسیون شنا نیز در شوق میلاد آن امام همام این روز را گرامی داشته ومیلاد پر برکت آن حضرت را بر تمامی مومنین و مسلمین جهان تبریک و تهنیت عرض می کند .

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.