نفت امیدیه با شکست هیات شنای زنجان به رده دوم صعود کرد

تیم واترپلو نفت و گاز امیدیه با برتری مقابل هیات شنای زنجان به رده دوم رقابتهای لیگ برتر واترپلو صعود کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در آخرین دیدار از هفته هفتم و دور رفت بیست و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور صبح امروز شنبه تیم هیات شنای زنجان در ورزشگاه آزادی میزبان نفت و گاز امیدیه بود که در پایان تیم نفت امیدیه در دیداری نزدیک و پایاپای موفق شد میزبان خود را با شکست ٩ بر ٨ بدرقه کند. قضاوت این دیدار را نادر غفوری و حامد دایی تقی بر عهده داشتند.
تیم نفت امیدیه با این پیروزی ١١ امتیازی شد و پس از فولاد ماهان سپاهان که در پایان دور رفت عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرده بود، در مکان دوم جدول ایستاد.
تیم هیات شنای زنجان که دومین شکست پیاپی فصل را تجربه کرد با ١۰ امتیاز در پایان دور رفت در مکان سوم جای گرفت.
دور برگشت رقابتهای لیگ برتر واترپلو از روز جمعه ٢٣ دی ماه پیگیری خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.