ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

نگاه فدراسیون سرمایه گذاری بر روی جوانان و نوجوانان خواهد بود

سرپرست فدراسیون شنا در مراسم افتتاحیه مسابقات شنای قهرمانی كشور نوجوانان از چشم انداز فدراسیون برای سرمایه گذاری بر روی جوانان و نوجوانان به عنوان یك استراتژی بلند مدت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محسن رضوانی كه در مراسم افتتاحیه مسابقات شنای نوجوانان قهرمانی كشور در استخر انقلاب شیراز سخن می گفت ضمن بیان این مطلب افزود: استقبال ٣۰ استان از مسابقات قهرمانی كشور شنای نوجوانان مایه امیدواری و دلگرمی بسیاری است و از این پس نیز نگاه فدراسیون سرمایه گذاری بر روی همین نسل نوجوان و جوان خواهد بود.

وی در ادامه ضمن تشكر و قدردانی از كلیه مربیان، روسا و مسئولان هیات های شركت كننده در رقابتهای شنای قهرمانی كشور تصریح كرد: برگزاری این رقابتها همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب مایه مباهات است و جا دارد از تلاشهای آقای كمانه مدیر كل ورزش و جوانان استان فارس و جناب آقای مداحی فر به واسطه زحماتی كه برای میزبانی این مسابقات متحمل شدند، تشكر و قدردانی كنم.

رضوانی با ابراز امیدواری از این كه مسابقات شنای قهرمانی كشور نوجوانان با كیفیت مطلوبی برگزار شود،گفت: امیدوارم این مسابقات چهره های جدیدی را به شنای كشور معرفی كند و شاهد ظهور و بروز استعداد های جدیدی در این رقابتها باشیم.

پیش از سخنان محسن رضوانی، كمانه مدیركل ورزش و جوانان استان فارس ضمن خیر مقدم به شركت كنندگان مسابقات قهرمانی كشور برای آنها اقامت خوشی را در شهر شیراز آرزو كرد و ابراز امیدواری نمود شیراز میزبان شایسته ای برای مسابقات شنای نوجوانان قهرمانی كشور باشد.

مراسم افتتاحیه رقابتهای شنای نوجوانان شنای قهرمانی پسران كشور عصر امروز چهارشنبه با رژه تیم های شركت كننده و داوران در استخر انقلاب شیراز برگزار شد.

مسابقات شنای قهرمانی كشور در بخش پسران در دو رده سنی ١٢-١١ و ١۴-١٣ سال از صبح امروز چهارشنبه با شركت ٣۰ استان به میزبانی شیراز آغاز شد و تا ٢١ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

image_printپرینت مطلب