هدف مان قهرمانی در آسیاست/ حمایت های مدیریت عامل تداوم موفقیت های ماهان است

سرمربی تیم واترپلو فولاد ماهان سپاهان پس از کسب عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ برتر واترپلو گفت: علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر بدنبال قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، حمید شب انگیز سرمربی تیم فولاد ماهان سپاهان با اشاره به قهرمانی نیم فصل این تیم در لیگ برتر واترپلو گفت: کسب نتیجه در لیگ میسر نمی شود مگر اینکه دید مدیریت کلان هر باشگاه به رشته های مورد نظر حرفه ای باشد که خوشبختانه در باشگاه فولاد ماهان کمک و حمایت ویژه ای از سوی آقای ساکت داشتیم که نتایج بدست آمده درتیم ما مرهون حمایت ها و کمکهای ایشان است،همین موضوع باعث شده بتوانیم در بخش واترپلو علاوه بر رویکرد نتیجه گرایانه بروی کشف استعداد های جوان و اصول بومی سالاری نیز تلاش می کنیم.

وی تصریح کرد: از این رو تیم واترپلو فولاد ماهان امسال نسبت به سال گذشته هم جوانتر شده و هم حرفه ای تر یعنی ما در اولین بعد به شعار وزارت ورزش یعنی اعتلای ورزش و جوانان عمل کردیم و خواهیم کرد.

شب انگیز در بخش دیگری سخنان خود هدفگذاری این تیم را در لیگ بیست و دوم تکرار قهرمانی لیگ و حضور قدرتمند در جام باشگاههای آسیا عنوان کرد و افزود: امسال با در اختیار داشتن بازیکنان زبده و جوان تیم ملی و بهره گیری از دو بازیکن خارجی تلاش داریم تا ضمن قهرمانی در لیگ برتر، نماینده شایسته ای برای واترپلو ایران در جام باشگاههای آسیا باشیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر از وجود یک بازیکن کروات در ترکیب تیم ماهان سپاهان استفاده می کنیم و در نظر داریم در مسابقات جام باشگاههای آسیا نیز از یک بازیکن طراز اول اروپایی را نیز به خدمت بگیریم تا با تمام قدرت به مصاف حریفان آسیایی برویم.

شایان ذکر است، تیم فولاد ماهان سپاهان با کسب ١۰ امتیاز در صدر لیگ برتر واترپلو قرار دارد و با پیروزی برابر نماینده زنجان قهرمان نیم فصل لیگ برتر واترپلو شد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.