هیات شنای تهران از قهرمانان سال ٩۰ پایتخت تقدیر کرد/ معرفی قهرمانان نمونه شنای تهران

هیات شنای استان تهران طی مراسمی از قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو سال ٩۰ پایتخت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در ضیافت افطاری که با حضور مهندس وهاب فرهمند مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا و جمعی از پیشکسوتان نامی شنا، شیرجه و واترپلو کشور به همراه قهرمانان برتر سال ٩۰ هیئت شنا تهران حضور داشتند از قهرمانان سال ٩۰ استان تهران تقدیر شد.

در این مراسم پس از خوشامدگویی رضا حبیبی رئیس هیئت شنای استان تهران، مهندس فرهمند مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران طی سخنانی ماه رمضان را ماه خیر و برکت عنوان کرد و فضائل بیشمار این ماه را برشمرد.

در ادامه مراسم با اهداء لوح یادبود از پیشکسوتان بنام و مربیان شنا تقدیر به عمل آمد.

سپس ارغوان تیموری،مهدیه شبانی و سجاد ویسانیان به عنوان قهرمانان برتر سال ٩۰ و مهرزاد قاسمی نیز به عنوان ورزشکار نمونه هیئت شنا تهران با ارائه لوح یادبود و جوایز ویژه ای مورد تقدیر قرار گرفتند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.