ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

وحید رضایی: هیچ هدفی برای ما دور از دست نیست

سرمربی تیم ملی واترپلوی جوانان ایران با اظهار خشنودی از كسب سهمیه مسابقات جهانی گفت: بازیكنانم واقعا یك بازی خوب و منطقی را ارائه دادند و ثابت كردند هیچ هدفی برای ما دور از دست نیست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ وحید رضایی با اظهار خشنودی از كسب سهمیه مسابقات جهانی واترپلوی جوانان اظهار كرد: سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا بود. تیم های چین و ژاپن و قزاقستان و ایران به عنوان قدرت های اول قاره كهن از همان روز اول برای كسب سهمیه جهانی می جنگیدند. ما هم از روز اول بازی های خوبی انجام دادیم. البته برابر قزاقستان نبرد بسیار نزدیك و حساسی را پشت سر گذاشتیم. چند اشتباه هم داشتیم اما خوشحالم كه تمام بازی ها را با برد پشت سر گذاشتیم.
وی افزود: همه تیم ها می دانستند كه ما برای فتح سكو می جنگیم و برابر ایران با تمام توان بازی می كردند. در مرحله نیمه نهایی برابر چین به آب زدیم. همانطور كه می دانید چینی‌ها از وجود یك مربی امریكایی بهره می برند. آن ها فیزیك خیلی خوبی داشتند و كاملا مشخص بود مدت زیادی با یكدیگر تمرین كرده اند و هماهنگ هستند. بازی بسیار جنگنده و حساس و نزدیكی با چینی‌ها داشتیم. بازیكنان هم كمك كردند و در دقایق آخر با یك اختلاف این تیم را شكست دادیم.
سرمربی تیم ملی واترپلوی جوانان ایران با تقدیر از عملكرد شاگردانش گفت: بازیكنانم هر چه را آموخته بودند در برابر چین به نمایش گذاشتند. واقعا بازی خوب و منطقی ارائه دادند. خیلی از آن ها راضی بودم. فقط در ٣۰ثانیه پایانی مسابقه دوبار دفاع كردیم. اما وقتی مالك توپ شدیم با مدیریت زمان و كنترل بازی پیروز شدیم.
رضایی با اشاره به روحیه بالای بازیكنانش یادآور شد: این نخستین مسابقه بین المللی و برون مرزی برای بازیكنان جوان ایران به شمار می رفت. خوشبختانه بازیكنان خیلی زود خود را پیدا كردند و نسبت به سایر تیم ها عملكرد بهتری داشتند. با وجود اختلاف زمانی و شرایط آب و هوایی متفاوت واقعا روحیه تیم خوب بود. تمرینات قبلی خیلی خوب بود. هر چه هم در روند مسابقات جلو آمدیم تیم بهتر كار كرد. روحیه بازیكنان واقعا ستودنی بود. قبل از بازی با چین طاهریان(سرپرست تیم) آن ها را جمع كرد و قول پاداش به آن ها داد و روحیه تیم را بالا برد.
وی در پایان گفت: حضور بزرگترهایی مثل نادرغفوری(رئیس كمیته فنی واترپلو) سیروس طاهریان(سرپرست) و سایر افراد شارژ روحی بسیار خوبی بود. همه ما دنبال قهرمانی هستیم. با تمام توان به مصاف ژاپنی‌ها می رویم. همه حداكثر توان را می گذاریم. امیدوارم مردم عزیز از عملكرد تیم جوانان راضی باشند. ما برای قهرمانی آمدیم و هیچ هدفی را دور از دست نمی بینیم.
انتهای پیام

image_printپرینت مطلب