ورنوس از برگزاری جشنواره شنای مادران سالم خبر داد

نایب رئیس بانوان با توجه به نخستین رقابت بانوان در سال جدید گفت : به مناسبت گرامی داشت هفته زن جشنواره شنای مادران سالم در سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شهرناز ورنوس نایب رئیس بانوان با اشاره به فعالیت بانوان در سال جدید افزود: در سال جدید برنامه هایی را برای بانوان در نظر داریم که برگزاری جشنواره شنای مادران سالم به مناسبت گرامیداشت روز زن در سراسر کشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: همانطور که می دانید امسال سومین دوره برگزاری این رقابت ها است که از ۳۰ فروردین ماه به مدت یک هفته انجام می شود. خوشبختانه در سال های گذشته استان ها استقبال گسترده ای از این طرح داشتند و بیش از ۲۰ استان در سراسر ایران این جشنواره را برگزار کردند.
ورنوس در مورد اهداف برگزاری این جشنواره یادآور شد: هدف ما از برگزاری این جشنواره توسعه ورزش همگانی برای ارتقای سلامت بانوان و حتی تشویق فرزندان آنها به شنا کردن است.
نایب رئیس بانوان در ادامه تصریح کرد: به پیشنهاد معاونت ورزش و امور بانوان وزارت ورزش و جوانان به منظور تجلی و تحقق توانمندی های زنان و دختران ورزشکار هر یک از روزهای هفته زن با عنوان های شنبه: زن کرامت انسانی و عدالت اجتماعی، یکشنبه: زن، سیره فاطمی و سبک زندگی اسلامی- ایرانی، دوشنبه: زن، تولید ملی و اصلاح الگوی مصرف، سه شنبه: زن، مشارکت سیاسی و اجتماعی، چهارشنبه: زن، شادابی و امید به آینده، پنجشنبه: زن، فرهنگ و هنر اسلامی و خودباوری، جمعه: زن، معنویت و امنیت اجتماعی نام گذاری خواهد شد.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.