وزارت ورزش مشکلات شنا را به طور ویژه پیگیری می کند/ پرداخت بدهی های مالی فدراسیون شنا تا پایان سال

معاون وزارت ورزش و جوانان در جمع اعضای مجمع عمومی فدراسیون شناگفت: به دستور دکتر عباسی وزارت ورزش و جوانان به طور ویژه مشکلات سه فدراسیون از جمله شنا پیگیری خواهد شد و امیدواریم تا پایان سال بدهی های مالی فدراسیون پرداخت شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا؛ دکتر حمید سجادی معاون وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون شنا مهمترین مشکل این فدراسیون را تعهدات مالی سال های گذشته عنوان کرد و افزود: دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان دستور ویژه ای در خصوص سه فدراسیون از جمله شنا در خصوص پرداخت بدهی و رفع مشکلات آن ها صادر کردند که ما هم بر حسب وظیفه این کار را خارج از وظایف جاری پیگیری خواهیم کرد. در این نشست همچنین غلامرضا جعفری سرپرست فدراسیون شنا به بیان رسالت و ماموریت های این فدراسیون و تشریح اهداف کلان و اختصاصی شنای کشور پرداخت. وی ارتقای کیفی و کاهش رکورد ها، ظرفیت سازی افزایش کمی ورزشکاران و فرهنگ سازی در رشته شنا از مهمترین الویت های این فدراسیون عنوان کرد. در این جلسه همچنین روسای هیات های شنای کشور مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و در خصوص وضعیت شنای کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.