وضعیت دور برگشت لیگ برتر واترپلو مشخص می شود

درجلسه مسئولان فدراسیون شنا با مدیران باشگاههای شرکت کننده در لیگ برتر واترپلو وضعیت برگزاری لیگ برتر در نیم فصل دوم مشخص می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این نشست که از ساعت ١١ صبح روز چهارشنبه ۶ دی در محل جلسات استخر ٣ گانه شهید شیرودی برگزار می شود، مدیران باشگاههای نفت و گاز امیدیه، نفت و گاز گچساران، فولاد ماهان سپاهان، شهرداری خوزستان، شهید شهبازی زنجان، انقلاب فارس و کوثر گیلان و همچنین مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برتر واترپلو در خصوص وضعیت لیگ در نیم فصل دوم بیست و دومین دوره لیگ برتر واترپلو به بحث، تبادل نظر و تصمیم گیری خواهند پرداخت.

گفتنی است دور دبرگشت مسابقات لیگ برتر واترپلو که قرار بود از ٢۴ دی ماه پیگیری شود، به دلیل ارائه نشدن مدارک لازم و حق مشارکت از سوی برخی باشگاهها برگزار نشد و به تعویق افتاد.

در پایان دور رفت بیست و دومین دوره لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور تیم فولاد ماهان سپاهان اصفهان با ١٢ امتیاز مکان نخست جدول را در اختیار دارد،نفت و گاز امیدیه با ١۰ امتیاز در مکان دوم قرار دارد و تیم کوثر گیلان با ۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.