پایان مرحله مقدماتی با صدرنشینی تیم های واترپلو تهران و اصفهان

مرحله مقدماتی مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور (رده سنی ١٣-١۴ سال) با صدرنشینی تیم های تهران و اصفهان در گروه های اول و دوم به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مرحله مقدماتی مسابقات واترپلو نوجوانان کشور صبح امروز پنج شنبه با انجام دو دیدار به پایان رسید و طی آن اصفهان مقابل خراسان رضوی به تساوی ٩ بر ٩ دست یافت و آذربایجان غربی ٢١ بر ١١ مقابل توابع تهران به برتری رسید.

به این ترتیب با انجام ١۶ دیدار مرحله مقدماتی از گروه اول (گروه ۴ تیمی) تیم تهران با کسب ۶ امتیاز از سه پیروزی در صدر این گروه قرار گرفت و راهی مرحله بعد شد.

از گروه دوم (گروه ۵ تیمی) تیم اصفهان با کسب ٧ امتیاز (سه برد و یک تساوی) به عنوان صدرنشین گروه دوم راهی مرحله بعد شد.
عصر امروز این رقابت ها برای تعیین تیم های پنجم تا نهم پیگیری خواهد شد و طی آن توابع تهران با گیلان، خراسان با زنجان، آذربایجان غربی با تهران، اصفهان با قزوین و آذربایجان شرقی با برنده دیدار گیلان و توابع تهران دیدار خواهند کرد.

مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور که با شرکت ٩ تیم در استخر امجدیه زنجان جریان دارد، بعد از ظهر فردا جمعه با برگزاری دیدارهای رده بندی و فینال به پایان خواهد رسید.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.