پذیرفته: رویکرد فدراسیون انگیزه ها را بالا برده است

مسئول کمیته امور شهرستان های فدراسیون با اشاره به نقش مربیان شهرستانی در موفقیت تیم ملی واترپلو جوانان و آماده سازی تیم واترپلوی ساحلی گفت: رویکرد فدراسیون در میدان دادن به همه نخبگان ورزشی انگیزه کار را بالا برده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جواد پذیرفته با اظهار خشنودی از موفقیت تیم ملی واترپلو جوانان در کسب سهمیه جهانی گفت: این دستاورد و پیروزی بزرگ تیم جوانان را به خانواده ورزشی واترپلو تبریک می گویم. امروز تیم ملی جوانان با مربی ایرانی و شهرستانی به این مقام دست یافت. فدراسیون شنا نتیجه اعتماد خود به نیروهای کارآمد بومی و شهرستانی را دید.

وی افزود: همچنین حضور دیگر مربیان بومی در تیم ملی واتر پلو ساحلی فارغ از هرنتیجه ای که تیم بگیرد، انگیزه زیادی در بین مربیان شهرستانی بوجود آورده و انگیزه آن ها را برای کار بالا برده است.  امروز همه باور دارند که زیر ذره بین مسئولان فدراسیون با توجه به نوع فعالیتشان دیده می شوند. شخصا اطمینان دارم که با توجه به این نگاه فدراسیون شاهد رشد هرچه بیشتر در این رشته ورزشی باشیم.


انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.