پیشتازی تیم های تهران و کهگیلویه و بویر احمد در پایان دور دوم

مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان کشور ( رده سنی زیر ١٨ سال ) با پیشتازی تیم های تهران و کهگیلویه و بویر احمد در پایان دور دوم به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، رقابتهای واترپلو جوانان قهرمانی کشور در رده سنی زیر ١٨ سال که از دوشنبه ١٧ مهر با شرکت تیم های تهران، زنجان، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد و اصفهان بصورت دوره ای در استخر ٩ دی مجموعه ورزشی شیرودی تهران آغاز شده دوشنبه شب در دور دوم این رقابتها کهگیلویه و بویر احمد ٩ بر ۴ فارس را مغلوب کرد، زنجان ١۵ بر ۶مقابل اصفهان به برتری دست یافت و تهران ٩ بر ۵ خوزستان را از پیش رو برداشت.

بدین ترتیب در پایان روز نخست و در جدول رده بندی مسابقات تیمهای تهران و کهگیلویه و بویر احمد هر یک با ۶ امتیاز در جایگاه های اول و دوم قرار دارند.

امروز سه شنبه و در دومین روز این مسابقات و در چارچوب مرحله سوم فارس با اصفهان، زنجان با تهران و کهگیلویه با خوزستان دیدار می کند.

این مسابقات صبح روز چهارشنبه با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد. شایان ذکر است برترین های این مسابقات به اردوی تیم واترپلو جوانان کمتر از ١٨ سال کشور دعوت خواهند شد.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.