پیشتازی هیئت شنای زنجان و فولاد ماهان سپاهان در پایان هفته پنجم

هفته پنجم از دور رفت لیگ برتر واترپلو با پیشتازی تیم های هیئت شنای زنجان و فولاد ماهان سپاهان اصفهان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، هفته پنجم از دور رفت بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلوی باشگاههای کشور عصر جمعه با برگزاری ٣ دیدار به پایان رسید و طی آن در مشهد تیم هیات شنای زنجان ١٣بر٣ میزبان خود هیات شنای خراسان رضوی را شکست داد، نفت و گاز گچساران در خانه١١بر ٨ مقابل هیات شنای خوزستان شکست خورد و در شهرآورد اصفهان، فولاد ماهان سپاهان ٨ بر ۵ مقابل خانه شناگران اصفهان به برتری دست یافت. در نخستین دیدار این هفته هم پنج شنبه ١ دی هیات شنای گیلان و نفت امیدیه در دیداری حساس و پایاپای به تساوی پر گل ٩بر ٩ دست یافتند.
بدین ترتیب در پایان هفته پنجم هیات شنای زنجان با ٨ امتیاز صدرنشین است، فولاد ماهان سپاهان با تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم قرار دارد و نفت امیدیه با ۵ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به هیئت شنای خوزستان رده سوم جدول را به خود اختصاص داده است.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.