گام بلند هیات شنای استان یزد در نیمه دوم سال ۱۴۰۱

رئیس هیئت شنای استان یزد از برگزاری جلسه هیات رئیسه و تصویب و ابلاغ برنامه های این هیات برای نیمه دوم سال ۱۴۰۱  به کمیته های مربوطه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سجادی رئیس هیات شنا استان یزد با بیان اینکه پس از ۲ سال وقفه در فعالیت هیات شنا به دلیل کرونا از ابتدای سال جاری فعالیت تیم های شنا آغاز شد و اکنون در نیمه دوم سال جاری با قدرت  بیشتری ادامه خواهد یافت، افزود: برگزاری لیگ های شنای آقایان و بانوان، لیگ واترپلو آقایان، جشنواره های استعدادیابی، جشنواره مادران سالم و مسابقات شنای پیشکسوتان از اهم برنامه های هیات شنای استان در ماه های آتی است.

برگزاری جلسات منظم با داوران و مربیان و دوره های دانش افزایی نیز از جمله برنامه های آتی هیات شنای استان یزد است که سجادی به آن اشاره نمود.

رئیس هیئت شنای استان تقویت تیم های پایه و حضور قدرتمند در مسابقات کشوری را مهم ترین هدف خانواده شنای استان برشمرد و ابراز امیدواری نمود استعدادهای برتر استان همچون گذشته در تیم های ملی بدرخشند.

 

 

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.