یعقوب کشاورز رئیس هیت شنای اردبیل شد

یعقوب کشاورز با دریافت حکمی از سوی محسن رضوانی به سمت رئیس هیت شنا استان اردبیل منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بر اساس صورتجلسه ۱۲ تیر مجمع عمومی هیئت شنا استان اردبیل محسن رضوانی با صدور حکمی یعقوب کشاورز را به سمت رئیس هیت شنای استان اردبیل منصوب کرد.
یعقوب کشاورز با کسب ۱۵ رای از مجموع ۱۸ رای ماخوذه در مجمع انتخاباتی هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان اردبیل به مدت ۴ سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
در حکم وی آمده است:
جناب آقای یعقوب کشاورز
باسلام
احتراماً بر اساس صورتجلسه شماره ۲۰۲/۱/۵۹۷۲ مورخ ۹۳ /۴/۱۹ مجمع عمومی هیأت شنای استان اردبیل و با استناد به مفاد اساسنامه فدراسیونهای ورزشی مصوب هیأت محترم وزیران، به موجب این حکم به سمت رئیس هیأت شنا استان مذکور منصوب می شوید. شایسته است ضمن هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان استان و با بهره گیری از نیروهای کارآمد و برنامه ریزی مطلوب، اقدامات بایسته در خصوص گسترش و اعتلای این رشته ورزشی در آن استان معمول دارید.
توفیق شما را در راه خدمت به ورزش کشور از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.
محسن رضوانی
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.