داورزنی: عملکرد فدراسیون شنا در باکو فراتر از انتظار بود

Print Friendly
داورزنی: عملکرد فدراسیون شنا در باکو فراتر از انتظار بود

معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان معتقد است عملکرد فدراسیون شنا در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی فراتر از انتظار بوده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد رضا داورزنی معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با تقدیر از حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم ایران در اوج مردم سالاری و دموکراسی در منطقه ای که همه بسیج شده اند تا ایران را به زمین بزنند، با حضور پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.
وی ادامه داد: شاه کلید موفقیت در ورزش داشتن استراتژیک بلند مدت و حرکت بر روی مدار آن است. بنده برنامه های فدراسیون شنا را مطالعه کردم. خوش بختانه فدراسیون استراتژی دارد و در این مدت  تا کنون اقدامات خوبی انجام شده است. اگر فدراسیون شنا بر روی مدار استراتژی حرکت کند مطمئنا بر روی سکوهای بزرگ تری خواهد ایستاد. لازم است در این راه هر چند مدت به عقب بازگردد و نقاط ضعف خود را از بین ببرند.. در این مسیر وزارت در کنار فدراسیون خواهد بود.
داورزنی درباره عملکرد فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در بازی های هم بستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: ورزشکاران این رشته فراتر از آن چه که ما پیش بینی می کردیم ظاهر شدند. سطح مسابقات کشورهای اسلامی نه خیلی پایین بود و نه خیلی بالا، اما میدان خوبی برای رقابت ورزشکاران مهیا شد. از همه مسئولان فدراسیون شنا می خواهم از شنیدن انتقادان نهراستند و حتی برای شنیدن آن ها مشتاق باشند.
معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش جوانان تصریح کرد: به دنبال راهکاری هستیم تا اماکن تخصصی ورزشی از جمله استخرها در اختیار هیات های استانی قرار بگیرد، هیئت ها نیز با استعدادیابی به رشد  توسعه این سه رشته ورزش کمک کنند.
داورزنی خاطر نشان کرد: بعد از انقلاب نتوانسته ایم از ظرفیت رشته شنا، شیرجه و واترپلو استفاده کنیم. لازم است با تداوم ثبات مدیریت، برنامه دراز مدت و بهره گیری از مربیان جایگاه این سه رشته ارتقا یابد.
انتهای پیام

Print Friendly

اخبار مرتبط