پیشکسوت خوش نام واترپلو به دیار باقی شتافت/

پیام تسلیت رئیس فدراسیون شنا در پی درگذشت مرتضی شریعت

Print Friendly
پیام تسلیت رئیس فدراسیون شنا در پی درگذشت مرتضی شریعت

محسن رضوانی در پیامی درگذشت مرتضی شریعت مدال آور بازی های آسیایی و مربی اسبق تیم ملی واترپلو را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ متاسفانه با خبر شدیم که مرتضی شریعت از مفاخر ورزش کشور و پیشکسوت خوش نام و مدال آور واترپلو در بازی های آسیایی بعلت ابتلا به سرطان پانکراس به دیار باقی پیوست.

مرتضی شریعت در طول عمر پربرکت خود افتخارات زیادی برای ایران به ارمغان آورد. او به همراه این تیم موفق به کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی تهران شده و افتخارات زیادی را کسب کرده بود. مرتضی شریعت در ادوار مختلف مسئولیت مربیگری و سرپرستی تیم ملی و تیم های باشگاهی واترپلو را بر عهده داشت و چندین نسل از قهرمانان ایران را به جامعه معرفی کرد. مرحوم مرتضی شریعت منشا خدمات بسیاری به ورزش ایران و اصفهان بود و تا زمان ابتلا به بیماری به عنوان عضو کمیته فنی واترپلو فدراسیون نقش پررنگی در اتخاذ راهبردهای این ورزش ایفا کرد.
از همین رو رئیس فدراسیون شنا در پیامی این ضایعه اسف بار را تسلیت گفت.

بسمه تعالی
درگذشت تاسف برانگیز یکی از مفاخر بزرگ ایران و دلسوزان ورزش کشور، مرتضی شریعت مربی خوب من و بسیاری از ورزشکاران شنا و واترپلو کشور موجب تاثر شدید گردید. ایشان که به حسن اخلاق و مرام پهلوانی شهرت داشتند، همواره در تلاش بودند تا موجبات پیشرفت و توسعه شنا و واترپلو کشور را فراهم نمایند و بدون شک نام و یادشان تا همیشه زنده خواهد ماند.
اینجانب این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم شریعت، ورزشکاران رشته واترپلو، همدوره های ایشان ، دوستان و آشنایان و جامعه ورزش تسلیت عرض می نمایم و آرامش ابدی را برای آن مرحوم از خداوند متعال مسئلت دارم.

محسن رضوانی
رئیس فدراسیون

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط