لیگ برتر واترپلو/

پایان مرحله مقدماتی با صدرنشینی دانشگاه آزاد + جدول مرحله نهایی

Print Friendly
پایان مرحله مقدماتی با صدرنشینی دانشگاه آزاد + جدول مرحله نهایی

مرحله مقدماتی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو کشور (جام خلیج فارس) با صدرنشینی تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با برگزاری دو دیدار معوقه از هفته اول دوربرگشت در زنجان و گچساران، مرحله مقدماتی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو (جام خلیج فارس) با صدرنشینی تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.

در زنجان تیم فولاد مبارکه سپاهان با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ مقابل میزبان خود شهید شهبازی به برتری رسید و در گچساران تیم نفت امیدیه با حساب ۱۰ بر ۸ تیم نفت و گاز گچساران را شکست داد. با برگزاری این دو بازی، پرونده مرحله نخست بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو بسته شد و چهار تیم راه یافته به مرحله حذفی رقابت های لیگ برتر واترپلو مشخص شدند.

تیم های اول تا چهارم لیگ برتر واترپلو به صورت حذفی با یکدیگر مسابقه می دهند تا در نهایت تکلیف تیم های راه یافته به فینال بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو مشخص شود.

بازی های مرحله دوم مسابقات از ۱۰ بهمن تا یکم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

 

جدول نهایی مرحله مقدماتی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو؛

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰ ۹ ۰ ۱ ۱۱۷ ۶۱ ۵۶+ ۱۹
۲ فولاد مبارکه سپاهان ۱۰ ۸ ۲ ۰ ۱۲۰ ۸۹ ۳۱+ ۱۶
۳ شهید شهبای زنجان ۱۰ ۴ ۳ ۳ ۹۱ ۸۳ ۸+ ۱۱
۴ نفت امیدیه ۱۰ ۴ ۵ ۱ ۸۴ ۱۰۱ ۱۷- ۹
۵ نفت و گاز گچساران ۱۰ ۲ ۷ ۱ ۸۰ ۹۴ ۱۴- ۵
۶ چوکا تالش ۱۰ ۰ ۱۰ ۰ ۲۰ ۸۴ ۶۴- ۰

 

 

برنامه بازی های مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو:

بازی

هفته

تیم

تیم

روز و تاریخ

ساعت

شهر

۱

مرحله رفت پلی آف

تیم چهارم لیگ برتر

(نفت امیدیه)

تیم اول لیگ برتر

(دانشگاه آزاد)

جمعه۹۳/۱۱/۱۰

۱۵

تیم چهارم

۲

مرحله رفت پلی آف

تیم سوم لیگ برتر

(شهید شهبازی)

تیم دوم لیگ برتر

(فولاد مبارکه)

جمعه ۹۳/۱۱/۱۰

۱۵

تیم سوم

۳

مرحله برگشت پلی آف

تیم اول لیگ برتر

(دانشگاه آزاد)

تیم چهارم لیگ برتر

(نفت امیدیه)

جمعه ۱۷ بهمن ماه

۱۵

تیم دوم

۴

مرحله برگشت پلی آف

تیم دوم لیگ برتر

(فولاد مبارکه)

تیم سوم لیگ برتر

(شهید شهبازی)

جمعه ۱۷ بهمن ماه

۱۵

تیم اول

۵

رده بندی

تیم های بازنده ردیف های ۳ و ۴

جمعه اول اسفند ماه

۱۵

تهران

۶

فینال

تیم های برنده ردیف های ۳ و ۴

جمعه اول اسفند ماه

۱۶:۳۰

تهران

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط