برنامه روز دوم ملی پوشان شیرجه ایران در فیلیپین

ملی پوشان شیرجه ایران در دومین روز از مسابقات شیرجه قهرمانی رده‌های سنی آسیا فردا(سه شنبه)در ماده های تخته سه متر انفرادی و شیرجه هماهنگ از سکو با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امروز (دوشنبه) در نخستین روز از مسابقات یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ملی پوشان شیرجه ایران موفق به کسب دو مدال نقره در ماده های تخته ۱ متر انفرادی و شیرجه هماهنگ تخته سه متر شدند.

طبق برنامه ریزی صورت گرفت شیرجه روهایایران در دومین روز از این مسابقات فردا (سه شنبه) از ساعت ۸:۰۰ صبح در ماده‌های شیرجه انفرادی تخته سه متر و شیرجه هماهنگ سکو با حریفان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که رقابت‌های شیرجه این دوره از مسابقات ۷ الی ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد.

برنامه روز دوم مسابقات شیرجه قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین

شیرجه تخته ۳ متر انفرادی

  • آیدین نصرتی
  • صدرا علیزاد منصور

شیرجه هماهنگ در سکو

  • سام واژیر
  • کیومرث اصلانی

اسامی شیرجه روهای اعزامی به فیلیپین : 

  1. علی صفری
  2. سام واژیر
  3. کیومرث اصلانی
  4. آیدین نصرتی
  5. صدرا علیزاد منصور

کادر فنی :

مربی: شهنام نظرپور
مربی : مجتبی ولی‌پور

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.