خیبری نژاد: شیرجه ایران در بازی‎های آسیایی روی مرز مدال‌آوری قرار دارد

Print Friendly
خیبری نژاد: شیرجه ایران در بازی‎های آسیایی روی مرز مدال‌آوری قرار دارد

“مربی تیم ملی شیرجه ایران معتقد است که شیرجه‌روهای کشورمان می‌توانند در بازی‌های آسیایی صاحب مدال شوند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ رضا خیبری‌نژاد در خصوص شرایط کنونی تیم ملی شیرجه اظهار داشت: از روز شنبه اردوی تیم ملی شیرجه ایران با حضور ۶ ورزشکار […]

“مربی تیم ملی شیرجه ایران معتقد است که شیرجه‌روهای کشورمان می‌توانند در بازی‌های آسیایی صاحب مدال شوند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ رضا خیبری‌نژاد در خصوص شرایط کنونی تیم ملی شیرجه اظهار داشت: از روز شنبه اردوی تیم ملی شیرجه ایران با حضور ۶ ورزشکار در استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شیرودی آغاز شده است.
وی با بیان اینکه شرایط اردوهای تیم ملی خوب است، ادامه داد: لوازم خوبی که تمامی آنها پیش نیاز تمرینات آماده‌سازی است تهیه شده و قرار است به زودی در مجموعه نصب شود. این تجهیزات کمک خوبی به ما در راه آماده‌سازی تیم خواهد کرد.
مربی تیم ملی شیرجه ایران با یادآوری اینکه اردوی تیم ملی شیرجه ۱۰ روزه خواهد بود، گفت: ۶ شیرجه‌رو در اردوی تیم ملی هستند که احتمالا در پایان این مرحله از اردو به ۳ نفر کاهش می‌یابند. این ۳ نفر، منتخب شیرجه‌روهای ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی خواهند بود.
خیبری‌نژاد عنوان کرد: بنا داریم در شرایطی که شیرجه‌روهای ایران تا اردیبهشت ماه به حدنصاب‌های مد نظر کادر فنی برسند، به اردویی برون مرزی اعزام شویم که این موضوع به میزان آمادگی شناگران تا آن زمان بستگی دارد.
وی با بیان اینکه برنامه‌های خاصی برای تیم ملی شیرجه در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: فدراسیون قول‌های مساعدی برای حمایت از تیم ملی شیرجه داده است.
مربی تیم ملی شیرجه افزود: باید تمرکز خود را بر روی رشته‌های خاص شیرجه معطوف کنیم. مد نظر ما شیرجه از روی تخته یک متر است. ما در دوره گذشته بازی‌های آسیایی در این رشته نماینده داشتیم که به عنوان ششمی دست یافته است. در این دوره روی مرز مدال قرار داریم و شاید بتوان گفت که شیرجه هم شانس مدال‌آوری خواهد داشت.

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط