رقایت پایاپای شیرجه روهای ایران در اتریش

تورمونت بین المللی گراتس روز یکشنبه (۲۵خرداد) با حضور شیرجه روهای ایران به پایان رسید و دور جدید تمرینی تیم ملی شیرجه از دیروزآغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی شیرجه ایران که برای برپایی یک دوره اردوی تدارکاتی در اتریش به سر می برد از صبح دیروز(دوشنبه) دور تازه ای از برنامه تمرینی خود را آغاز کرد.
مسابقات سه روزه بین المللی گراتس عصر روز یکشنبه با برگزاری رقابت های بخش سکو به پایان رسید. با اتمام این مسابقات دور جدید تمرینات صبح و عصری تیم ملی شیرجه به صورت فشرده آغاز شد.
ملی پوشان شیرجه ایران برای کسب آمادگی هرچه بیشتر، عصر یکشنبه (۲۵ خرداد) در رقابت های بخش سکو در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان به آب پریدند. در بخش بزرگسال مجتبی ولیپور، حمید کریمی و شهنام نظرپور حضور داشتند که توانستند رده های اول تا سوم را نیز از آن خود کنند. در بخش جوانان نیز محمدحامد بزمی پس از نماینده سوییس در جایگاه دوم ایستاد.
برنامه تمرینی جدید ورزشکاران ملی پوش شیرجه ایران در دو نوبت صبح و عصر تا انتهای هفته و تا پایان این اردو تدارکاتی ادامه خواهد داشت.
محمدحامد بزمی، حمید کریمی، شهنام نظرپور، مجتبی ولیپور و علی شکول پنج ملی پوش ایران زیر نظر قائم میرابیان و محمدرضا شکول مربیان تیم ملی و امید حدیقی سرپرست تیم اعزامی در این اردو حضور دارند.

*نتایج روز پایانی مسابقات شیرجه گراتس:
بخش سکو بزرگسالان:
۱. مجتبی ولیپور از ایران با امتیاز ۲۷۳.۱۵
۲. حمید کریمی از ایران با امتیاز ۲۴۷.۸۵
۳. شهنام نظرپور از ایران با امتیاز ۲۲۳.۸۵

بخش سکو جوانان:
۱. جان ورمکلینگر از سوئیس با امتیاز ۳۶۳.۹۵
۲. محمدحامد بزمی از ایران با امتیاز ۳۰۷.۹۰

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.