شیرجه روها فردا به کویت اعزام می‌شوند

تیم ملی شیرجه ایران برای برپایی یک دوره اردوی تدارکاتی صبح فردا (چهارشنبه) تهران را به مقصد کویت ترک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اردوی تدارکاتی ملی پوشان شیرجه ایران برای آمادگی هرچه بیشتر به منظور کسب سهیمه ورودی المپیک ۲۰۱۶ از فردا (چهارشنبه) در کویت آغاز می‌شود. شیرجه روهای ایران ساعت ۹:۰۰ صبح چهارشنبه (۲۷ اسفند ۱۳۹۳) تهران را به مقصد کویت ترک می‌کنند.

اردوی آماده سازی شیرجه ایران از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ تا چهارم فروردین ۱۳۹۴ در شهر کویت برگزار می‌شود. در این اردو پنج شیرجه رو تحت هدایت رضا خیبری نژاد حضور دارند.

لازم به ذکر است تیم ملی شنای ایران هم به همراه ملی پوشان شیرجه، اردوی آماده سازی خود را از فردا ( چهارشنبه) در کویت آغاز می کند.

 

اسامی شیرجه روهای اعزامی به اردوی تدارکاتی کویت:

(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ – ۰۴ فروردین ۱۳۹۴)

ورزشکاران: شهنام نظرپور – مجتبی ولیپور – حمید کریمی – محمد دوام – پارسا فاخران

مربی: رضا خیبری نژاد

سرپرست: محمود آرامی

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.