مقدسی از راه‌یابی به فینال شیرجه تخته سه متر بازماند

در چهارمین روز از مسابقات شیرجه بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ سید محمد مقدسی با پرش از تخته سه متر انفرادی در جایگاه 14 ایستاد و از راه یابی به فینال بازماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در چهارمین روز از مسابقات شیرجه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی امروز (سه‌شنبه) تنها نماینده ایران در مرحله مقدماتی رشته تخته سه متر  با حریفان قدرتمند آسیایی خود به رقابت پرداخت.

سید محمد مقدسی نماینده شیرجه ایران در دومین مسابقه خود از ساعت ۰۸:۳۰ امروز در مرحله مقدماتی تخته سه متر حرکات خود را آغاز کرد و در پایان با کسب مجموع ۲۶۲.۸۵ امتیاز در جایگاه چهاردهم ایستاد و از راه‌یابی به فینال بازماند.

در مرحله مقدماتی این ماده وانگ از چین با امتیاز ۴۹۴.۰۵ اول شد، وای جی از کره جنوبی با امتیاز، ۴۲۵.۳۰ در جایگاه دوم ایستاد و ژنگ دیگر شیرجه‌رو چینی با امتیاز ۴۲۰.۶۵ در رتبه سوم قرار گرفت.

در ادامه این مسابقات فردا(چهارشنبه) مقدسی در مرحله مقدماتی سکوی انفرادی شیرجه خواهد زد که این آخرین رقابت وی در هانگژو ۲۰۲۲ است.

برنامه روز پنجم مسابقات شیرجه بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ :

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ (۴ اکتبر ۲۰۲۳)  
سکوی انفرادی 
  • محمد مقدسی 
مقدماتی ساعت ۰۸:۳۰ الی ۰۹:۵۰
به وقت ایران 
 فینال ساعت ۱۵:۰۰  الی ۱۶:۲۰
به وقت ایران

اعضا تیم ملی شیرجه ایران در یازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ : 

شیرجه رو : سید محمد مقدسی 

سر‌مربی : شهنام نظرپور 

انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.