نظرپور: برای کسب مدال در اتریش مشکلی نداریم

شیرجه رو تیم ملی شیرجه کشورمان تاکید کرد این تیم در مسابقات بین المللی اتریش مشکلی برای کسب مدال ندارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شیرجه‌روهای ایران با حمایت شرکت همااکسپرس تهران فردا به مسابقات بین المللی اتریش اعزام خواهد شد.

شهرام نظرپور با ابراز رضایت از وضعیت تیم ملی گفت: با توجه به تمرینات سخت و فشرده ای که زیر نظر مربیان در طول این مدت انجام دادیم اکنون آماده حضور در مسابقات اتریش هستیم. حضور مربی بدنساز در کنار شیرجه روها باعث تقویت انگیزه و البته بهبود روند آماده سازی ما شده به طوریکه پیش از این چنین پیشرفت هایی را در تمرینات مشاهده نمی کردیم.

وی افزود: حرکات و تمرینات ما نسبت به قبل با تغییرات زیادی مواجه شده که همین موضوع موجب کاهش مصدومیت ها می شود علاوه بر این اکنون حرکات بدنسازی را به صورت دقیق و منظم با کمترین اشتباه انجام خواهد شد. مسابقات اتریش از اهمیت زیادی برای ما برخوردار است زیرا ما در حال آماده سازی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک هستیم بنابراین هر چه اعزام ها بیشتر باشد به سود شیرجه رو ها خواهد بود.

ملی پوش شیرجه ایران اظهار کرد: خوشبختانه برای کسب مدال در این تورنومنت هیچ مشکلی وجود ندارد و البته ما نیز بیشتر هدف خود را روی رکورشکنی پایه گذاری کردیم و بعد از آن به تصاحب مدال فکر می کنیم. امیدوارم در اتریش بتوانیم رکوردهایی را که پیش از این به دست آورده بودیم بتوانیم بهبود بخشیم و به نوعی در این تورنمنت معتبر رکورد شکنی کنیم تا در نهایت برای حضور در انتخابی المپیک آماده شویم.

نظرپور اضافه کرد: مسئولان فدراسیون در تلاش هستند تا شرایط را برای حضور بهتر ایران در انتخابی المپیک فراهم کنند، در این راستا اگر اردوی آماده سازی ما در چین قطعی شود وضعیت شیرجه رو ها به مراتب بهتر از این خواهد شد و ما می توانیم تلاش خود را برای کسب سهمیه ریو افزایش دهیم.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.