ولی پور: فاصله کمی با رقبای آسیایی داریم

شیرجه روی تیم ملی گفت: شیرجه روهای ایران فاصله کمی با رقبای آسیایی دارند و گرفتن مدال در بازی های آسیایی دور از دسترس نیست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مجتبی ولی پور شیرجه روی آینده دار تیم ملی با اشاره به برگزاری اردوی شیرجه گفت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط کمیته فنی شیرجه از شهریورماه تقریباً هر ماه در اردو حضور داشتیم که در این بین در رقابت های شیرجه قهرمانی کشور و دو مرحله لیگ نیز شرکت کردیم و توانستیم خودمان را محک بزنیم.
وی با مثبت ارزیابی کردن سطح رقابت های لیگ شیرجه افزود: خوشبختانه سطح رقابت های لیگ خوب بود و رقابت ها بسیار به هم نزدیک شده بود که این موضوع نشان دهنده پیشرفت شیرجه ایران است. جوانان شیرجه روی ایران در آن آمادگی بسیار خوبی قرار گرفتند و پیشرفت های زیادی نسبت به گذشته در آنها ایجاد شده است.
ولی پور در مورد شرایط فیزیکی و تمرینی اش افزود: همانطور که اشاره کردم تمریناتم را مداوم انجام دادم و از نظر فیزیکی و روحی روانی در شرایط ایده آلی قرار دارم. اگر بخواهم شرایطم را با گذشته مقایسه کنم شرایط مطلوب تری هم از نظر روحی و هم فیزیکی پیدا کرده ام.
شیرجه روی تیم ملی حضور شیرجه در بازی آسیایی کره جنوبی را این چنین مطرح کرد: در بازی های آسیایی ۲۰۱۰ که در گوانجو برگزار شد فاصله زیادی با دیگر رقبا نداشتیم که بگوییم شیرجه ایران ضعیف بوده است. در بازی های ۲۰۱۴ اینچون کره جنوبی با برنامه ریزی و ادامه همین اردو های تمرینی می توانیم به گرفتن مدال در این رقابت ها نیز فکر کنیم.
وی در مورد مدت زمان باقی مانده تا بازی های آسیایی گفت: خوشبختانه فرصت خیلی خوبی تا بازی های آسیایی داریم. اردوهای تیم ملی شیرجه با برنامه ریزی برگزار شده است و شیرجه روها با انگیزه و تلاش زیاد در این اردو ها شرکت کرده و خواهند کرد. گرفتن مدال در بازی های آسیایی به تلاش و کمی به شانس بستگی دارد که من به گرفتن مدال در تخته یک متر و سینکرو امیدوارم.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب