پایان کار شیرجه روها با ۷ مدال رنگین در گراتس

ملی پوشان شیرجه کشورمان با کسب یک مدال طلا، سه نقره و سه برنز به کار خود در مسابقات بین المللی اتریش پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شیرج روها که با حمایت شرکت  هما اکسپرس به مسابقات بین المللی اتریش سفر کرده بود در نهایت با کسب ۷ مدال رنگین به کار خود پایان داد.

شیرجه رو ها در این دوره از بازی ها موفق شدند ۱ مدال طلا و ۳ نقره و ۳ نشان برنز را در مصاف با حریفان خود به دست بیاورند.

شهنام نظر پور و حمید کریمی ۲ شیرجه روی ایران در روز نخست مسابقات مدال های نقره و برنز را با پرش از تخته یک متر از آن خود کردند. در روز دوم رقابت ها محمد دوام نوجوان ۱۲ ساله و آینده دار تیم ملی با حضور در همین ماده توانست بین ۲۱ ورزشکار حاضر در مسابقات تنها نشان طلای ایران در این رقابت ها را کسب کند.

همچنین شهنام نظر پور و حمید کریمی نیز در پرش از تخته ۳ متر و سکوی نهایی مدال های قبلی را تکرار کردند و هر کدام ۲ نشان نقره و برنز را به کارنامه مدالی ایران در مسابقات گراتس اتریش افزودند تا تیم ملی شیرجه در نهایت با کسب ۷ مدال به کار خود در شهر گراتس پایان دهد.

 

نفرات برتر در بخش سکوی مسابقات بین امللی اتریش:

  1. یوهان سندل از سوئد- ۲۶۳٫۱۵ امتیاز
  2. حمید کریمی – ۲۶۰٫۶۵ امتیاز
  3. شهنام نظرپور – ۲۰۸٫۴۵ امتیاز

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت/ غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

هشتمین مدال کاروان شنای ایران در مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین توسط محمد قاسمی در ماده ۲۰۰ پروانه رده سنی ۱۵-۱۷ سال به ثبت رسید و قاسمی رکورد رده سنی این ماده و غلامی رکورد ۱۰۰ پروانه ۱۳-۱۴ سال را جابجا کردند.

سامیار عبدلی شنای ایران را در قهرمانی جوانان آسیا طلایی کرد/ غلامی نقره ۲۰۰ پروانه را برگردن آویخت/ افقری برنز ۱۰۰ پروانه را کسب کرد

در روز دوم مسابقات شنا قهرمانی رده های سنی آسیا – فیلیپین سامیار عبدلی در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، محمد مهدی غلامی در ۲۰۰ متر پروانه نقره و مهرشاد افقری در ۱۰۰ متر پروانه برنز کسب کردند.