پایان کار شیرجه روهای ایران در مسابقات کاپ شیرجه روسیه

شیرجه روهای ایران در مسابقات کاپ شیرجه اروپا آسیا به میزبانی شهر ساراتو روسیه در سکوی 10 متر انفرادی و شیرجه هماهنگ از تخته سه متر با حریفان خود به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شیرجه روهای ایران در دومین روز از این مسابقات ابتدا در سکوی ۱۰ متر انفرادی با حریفان خود به رقابت پرداختند. محمد مقدسی و علیرضا صباغی دو شیرجه رو جوان و آینده دار ایران ابتدا در مرحله مقدماتی سکوی ۱۰ متر با نمایش عملکردی خوب در جمع ۸ نفر برتر قرار گرفتند و جواز حضور در فینال این ماده را کسب کردند. در فینال رقابت های سکو محمد مقدسی در جایگاه هفتم و علیرضا صباغی در جایگاه هشتم ایستادند.

در ادامه این دو شیرجه رو ایران در ماده تخته سه متر هماهنگ با حریفان خود به رقابت پرداختند که در پایان ششم شدند و به کار خود در این مسابقات پایان دادند.

 

شیرجه رو های اعزامی به مسابقات کاپ شیرجه اروپا آسیا – به میزبانی روسیه : 

  • سید محمد مقدسی
  • کیومرث اصلانی 
  • علیرضا صباغی 

 

  • شهنام نظر پور (مربی) 
  • مهدی سبزه پرور (سرپرست) 

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.